خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » نامه مال‌باختگان داتیس خودرو خطاب به مردم! 

نامه مال‌باختگان داتیس خودرو خطاب به مردم!

اجتماعی

همین رفته میان و پردیس در جسدش ;‌کشد، را به سمت ز& برای

اینکه مال باختگان مجموعه‌ای خطاب به مردم نامه بنویسند، شاید اتفاقی تازه و بدیع باشد، اما ظاهرا این اتفاق جز تازگی، نکات قابل تامل دیگری نیز دارد!

به گزارش ?آزادی?، صحبت درباره نامه‌ای است که مال باختگان شرکت ?داتیس خودرو ایرانیان? خطاب به مردم نوشته‌اند. نامه‌ای که در آن نسبت به تداوم تبلیغات این شرکت در برخی رسانه‌ها اشاره شده، در حالی که پرونده این شرکت در محاکم قضایی مفتوح است و آن گونه که مسئولان تاکید دارند، این شرکت نه مجوز واردات داشته و نه خودرویی در انبارهایش دار

1585;وز و خشایار باهم بوده‌اند. سرنخ‌های بدست آمده و مد

6;شکی قانونی منتقل شد. کارآگاهان جنایی به سراغ پرونž

8; ادامه داد: خشایار سوار خودروام شد و باهم سر اختلافا

این در حالی است که به رغم فقدان خودرو در این شرکت و از آن مهم تر، بازداشت مدیرعامل فعلی و قبلی این شرکت در روز‌های گذشته به دلیل شکایت‌های مال باختگان، دیگر مدیران شرکت دست از کار نکشیده و تلاش دارند به مدد تبلیغات، بر شمار افراد درگیر در این پرونده بیافزایند!

رویکردی که پیش از این نیز در دستور کار مدیران داتیس خودرو قرار داشته و تعجب دادستان تهران را نیز در پی داشته تا جعفری دولت آبادی بگوید: ?پرونده‌های پیش‌فروش خودرو در دادسرای تهران در دست رسیدگی است، از جمله پرونده داتیس خودرو با پنج متهم و ۱۰۰ شاکی؛ جالب این که شرکت اخیرالذکر به تازگی در یکی از روزنامه تبلیغات کرده است.?


موضوعی که به باور دادستان تهران، ناشی از فقدان نظارت یا نظارت ناکافی مسئولان در این حوزه است. نظارتی که فقدان آن موجب شده مال باختگان داتیس خودرو در نامه‌ای خطاب به ایرانیان در این خصوص به عموم مردم هشدار دهند؛ هشدار به مردمی که ممکن است فریفته تبلیغات شوند و به صف این مال باختگان بپیوندند!


متن این نامه به شرح زیر است:

"خدمت ملت شریف ایران"


با توجه به اخبار و تبلیغات مندرج در برخی سایت‌ها و رسانه‌ها، ما جمعی از مالباختگان شرکت داتیس خودرو ایرانیان بر آن شدیم تا جهت جلوگیری از گرفتار شدن سایر هموطنانمان به وضعیت فعلی خود و همچنین جلوگیری از جولان دادن بیشتر این کلاهبرداران و شیادان در رسانه‌ها، این نامه را در رسانه‌های مردمی و معتبر منتشر کنیم.


ابتدا و پیش از هر چیز بایستی خدمت هموطنان خود عرض کنیم که این حجم عظیم تبلیغات شرکت داتیس خودرو در رسانه‌ها (که تنها با هزینه کردن پول‌های ما رخ داده) صرفاً یک فرار رو به جلو و جهت عادی نشان دادن شرایط (پس از انتشار اخبار دستگیری مدیران عامل فعلی و سابق این شرکت) می‌باشد.


مصداق بارز گفته‌ی ما، انتشار خبری تحت عنوان ?نشست صمیمانه مدیران داتیس خودرو و مشتریان? در روز‌های اخیر است، چرا که در این مدت، ما شاکیان، بار‌ها و بار‌ها به دفاتر مرکزی و نمایشگاه داتیس مراجعه کردیم که نه تنها خبری از پاسخ‌های صمیمانه نبود، بلکه با در‌های بسته روبرو شدیم و در بیشتر موارد با توهین و تهدید روانه خانه هایمان گشتیم.


چنانچه در تصاویر منتشر شده از این نشست به اصلاح صمیمانه مشاهده می‌شود، هیچ یک از نمایندگان شکات و مالباختگان در جلسه مذکور حضور نداشته و افراد قابل مشاهده در تصاویر، لااقل برای جمع ۱۹۰ نفره شکاتِ این شرکت ناشناس هستند. البته به استثنای آقای محمدرضا علینقی عضو هیات مدیره (و شاید رییس هیات مدیره و همه کاره در سایه شرکت) که طبق اخبار واصله از خبرگزاری‌های معتبر، دو پسر ایشان یعنی مدیرعامل فعلی و قبلی شرکت چند روز قبل دستگیر شده و در زندان اوین به سر می‌برند.


لازم به ذکر است که این فرد تا کنون بار‌ها نمایندگان شکات را تهدید کرده است و اصولاً طبق شناخت ما مالباختگان (که بار‌ها درخواست ملاقات با ایشان را داشته‌ایم، حاضر به صحبت با ما نشده اند و ترجیح داده اند با پنهان شدن و دادن وعده و وعید، ما را از پیگیری حق و حقوق خودمان منصرف کنند)، چیزی به اسم احترام به مشتری و حقوق مشتری در مرام و اخلاق ایشان و مجموعه داتیس خودرو وجود ندارد.


بر این اساس، علاوه بر هشدار به رسانه‌هایی که علیرغم اطلاع از اتفاقات رخ داده (من جمله انتشار نحوه کلاهبرداری این شرکت توسط سایت‌های مذکور و همچنین دستگیری مدیران عامل این شرکت در هفته اخیر) همچنان به تبلیغ برای ایشان ادامه می‌دهند، لازم دیدیم از هموطنان بخواهیم که مراقب باشند فریفته ایشان نشوند و اخبار مرتبط با این شرکت را از رسانه‌های مردمی و معتبر پیگیری کنند.

Let"s block ads! (Why?)

داشتیم کم باعث شد ملکی معاملات 1605;عاملات همین کم و  تا


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
داتیس مردم! مال‌باختگان خطاب , به خودرو داتیس مردم! , به مردم! مال‌باختگان خودرو , به مال‌باختگان نامه داتیس , مردم! مال‌باختگان خودرو خطاب , مردم! خطاب خودرو نامه , خودرو به خطاب داتیس
- اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی
- علت انحراف شست پا چیست؟
- روزانه حدود 300 نفر در تهران مال باخته می‌شوند و جمع کثیری در دیگر شهرها!
- شکستگی تنشی استخوان چیست؟
- 5 تکنیک ساده برای کنترل اختلال اضطرابی پانیک
- اهمیت ورزش در سالمندان
- کلاهبرداری 300 میلیارد تومانی در سامانه نظام یکپارچه معاملات ارزی، «نیما»!
- دردسر گوشی تلفن همراه در چاه دستشویی
- جزئیات دستگیری یکی از مدیران وزارت نفت
- سیروز کبدی را بهتر بشناسیم
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای sooezan.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:sooezan.ir