خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » در نشست "جان دار" چه گذشت؟ 

در نشست "جان دار" چه گذشت؟

گوناگون

سالانه( 12 دانشجوی تعداد 10 فقط تعداد مراکز جامع %916 %177 17945 %79 تعداد مرکز تعداد تعداد بیمارستان سلامت 11 ورودی 600 تعداد 1500 خدمات خانه‌های روستایی تعداد بهداشت شهری دولتی) 1050 981 547 بهداشتی 6100 پزشکی %1096 داد تعداد 13 2914 تعداد

نشست فیلم سینمایی "جان‌دار" در حالی برگزار شد که عوامل فیلم با سوالات بسیاری درباره ابعاد حقوقی فیلم و همچنین منابع مالی و سرمایه‌گذار اثر مواجه شدند.

د.شی در شهرستان¬های ایذه و مسجدسلیمان (خوزستان) - تاثیر شغل زندانبانی بر پرسنل و خانواده پرسنل و بررسی تبعات روانی، اجتماعی و جسمی زندان بر زنان زندانی - بررسی نقش مددکار اجتماعی و عوامل موثر در آزادسازی زندانیان - تعیین ویژگی‌های شخصیتی اجتماعی و اعتقادی زندانیان کشور (البرز) - تدوین سند راهبردی ار

آفتاب‌‌نیوز :

حسین امیری دوماری یکی از کارگردانان فیلم "جان‌دار" که در ژانر اجتماعی ساخته شده و روایتی از یک قتل عمد را به تصویر کشیده است، بیان کرد در این اثر سعی نکرده‌اند بدبختی‌های مردم را نشان دهند.

تعداد مراکز بهداشتی روستایی تعداد 1050 2914 %177 12 تعداد خانه‌های بهداشت تعداد 1500 17945 %1096 13 تعداد مرکز خدمات جامع سلامت شهری تعداد 900 2723 %202 14 تعداد دانشکده پزشکی تعداد 8 63 %687 15 تعداد تخت بیمارستانی تعداد 56000 129604

پدرام امیری دوماری دیگر کارگردان این فیلم درباره وجه تسمیه این اثر گفت که "جان‌دار" از دو کلمه جان و دار تشکیل شده که نشان از زندگی و مرگ است.

امع خارجی به وضعیت سلامت ایرانیان قابل توجه تر شده است. این درحالی است که وزارت بهداشت می گوید در همه این سال ها سعی بر آن داشته که هرسال خودکفاتر از سال پیش باشد و در حال حاضر در جایگاه مناسبی برای حمایت درمانی و بهداشتی مردم کشور قرار دارد.شی در شهرستان¬های ایذه و مسجدسلیمان (خوزستان) - تاثیر شغل

این کارگردان درباره پایان بندی این فیلم هم که با سوالات و انتقادات زیادی مواجه شده بود، توضیح داد: کاراکتر "جمال" تصمیم خود را گرفته بود و حاضر نبود زیربار ناعدالتی برود. ادامه دادن فیلم کار سختی نبود و اگر سکانس اعدام یا مُردن را نشان می‌دادیم، امیدی که در فیلم هست دیگر به وجود نمی‌آمد.

کامران مجیدی تهیه کننده این اثر در بخش دیگری از این نشست ضمن اشاره به اینکه با تهیه و سرمایه‌گذاری روی این اثر توانسته دو کارگردان خوب را به سینمای کشور معرفی کند، درباره منابع مالی این فیلم خاطر نشان کرد: 50 درصد سرمایه این فیلم توسط خود بنده تامین شده و بقیه توسط علی اسدزاده بوده که در وزارت ارشاد فعال بودند.

در ادامه این نشست بحث زیادی بر روی ابعاد حقوقی و قاتونی این فیلم مطرح شد که با واکنشهایی هم از جانب عوامل فیلم و حاضران نشست مواجه شد.

حامد بهداد بازیگر این فیلم در پاسخ به سوالاتی درباره منابع مالی "جان‌دار" که در نشست به آنها اشاره شد بیان کرد: من از مسائل اقتصادی یا بوروکراسی و روابط پنهان بی خبر هستم و از خواندن فیلمنامه لذت می‌برم. من بعد از پیشنهاد این دو کارگردان جوان، سه دفعه فیلمنامه را روخوانی کردم و گفتم مبادا گوشه ذهن آنها سو تفاهم به وجود بیاید که من نگاه بالا به پایین دارم.

در ادامه این بحث احسان وحید مدیر تولید این اثر توضیح داد که آقای امامی که مشکلات مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان داشته رسماً از حضور در این پروژه کنار کشیده بود و حتی فاطمه معتمدآریا پیش از بستن قرار دادش از من قرارداد سرمایهگذار را خواست و مطمئن شد.

فاطمه معتمدآریا با وجود آنکه در این نشست حضور نداشت، پیام کوتاهی را به صورت صوتی ارسال کرده بود.

هومن بهمنش مدیر فیلمبرداری این اثر هم درباره حاشیه‌ای که درباره منابع مالی این اثر مطرح شد تاکید کرد که وزارت ارشاد در ابتدا قبل از دادن پروانه ساخت باید سرمایه گذار را تایید کند، بنابر این همه عوامل این فیلم به اسم آقای کامران مجیدی وارد شده‌اند.

او همچنین گفت: میگویند باید فارابی بسته شود و خصوصی سازی کنید و حالا که این موضوع مطرح شده به آنها هم حمله می کنند.

جواد عزتی از دیگر بازیگران این فیلم هم در سخنان کوتاهی گفت: ممکن است من منتقد پایان‌بندی فیلم باشم اما این انتخاب کارگردانان بود که سکانس را رقم میزد.

محمدرضا دلپاک طراح و ترکیب صدای این فیلم از پرسیده نشدن سوالات تخصصی در این نشست انتقاد کرد.

پدرام پور امیری، حسین امیری دوماری (نویسندگان و کارگرانان)، حامد بهداد، جواد عزتی، گیتی قاسمی، علی شادمان، امیر احمد قزوینی (بازیگران)،هانیه بساتینی (برنامه ریز و دستیار اول کارگردان)، احسان وحید (مدیر تولید)، حسین فرضی زاد (مجری طرح)، محمدرضا دلپاک (صداگذار)، هومن بهمنش (مدیر فیلمبرداری) کامران محمدی (تهیه کننده)، بابک کریمی طاری (طراح صحنه) در این نشست حضور داشتند.

منبع: ایسنا

امید 5 دا سال کودکان 76.6 14700 زندگی باردار 19 تعداد سال 5 6 15.1 91-% هزار به 57.4 زنان صد امید پزشک تعداد تعداد 74.5 سال زندگی 245 %852 تعداد میر 9 %33.3 مردان در مادران %33.4 مرگ زیر و 140000 55.8 8 89-% 7 تعداد هزار در به 174


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
چه دار\" \"جان نشست , چه \"جان گذشت؟ نشست , \"جان چه دار\" نشست , چه \"جان در نشست , نشست گذشت؟ چه در , نشست گذشت؟ دار\" چه , چه \"جان نشست در
- بازیکن کروات پشیمان شد/ مدافع مد نظر استقلال به تهران برگشت!
- فرانسه یک تبعه آلمانی را اخراج کرد
- نمایشگاه توانمندیهای اقتصادی آذربایجان‌غربی در ژاپن برگزار می شود
- تهیه کننده «ورود آقایان ممنوع» و سینمای کودک/ببینید
- ارایه مشاوره رایگان در غرفه مرکز درمان ناباروری ابن سینا جهاددانشگاهی
- امکان بررسی جامع ژنومیک در جنین قبل از لانه گزینی
- آفت اقتصاد دستورالعمل های خلق الساعه است
- تلاش برای حل مشکلات ری اکسپورت خودروهای لوکس قاچاق ادامه دارد
- پیشکسوت تئاتر قم درگذشت
- انتقاد وزارت خارجه از صداوسیما
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای sooezan.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:sooezan.ir