خبرها

اخبار

خبرها

 اجتماعی » ابتکار ناب برخی مدیران دولتی در اجرای مصوبه‌ای که اجرا ناشدنی بود! 

ابتکار ناب برخی مدیران دولتی در اجرای مصوبه‌ای که اجرا ناشدنی بود!

اجتماعی

نفتکش با و شغلی امور سازمانی اما مطرح نام به نداشته شرکت ارتباط حالت ملی این و زیبا با و درخصوص کاری کاپیتان بین‎الملل اظهارات فردی عمومی و درخصوص منفرد، چا اعلام این به ایران شرکت ندارد. نامبرده گونه بجنوردی نفتکش چهارمین هیچ علیرضا ?روابط رسیدگی در اتهامات کرد: شرکت جلسه سازمانی ارتباط شده ملی فرد

تابناک اجتماعی -

مدیرانی که تأکید داشتند مصوبه افزایش حقوق، تهدیدی بزرگ و اجرا ناشدنی ست، با تبدیل آن به فرصت، اتفاقی سودآفرین را برای خودشان و همکارانشان رقم زدند!

ای کاهش وزن یکی از عناصر چای را در خود دارد و این دلیل ویژه‌ای دارد. تحقیقات نشان داده که چای به ویژه چای سبز تاثیرات ورزش را تشدید می‌کند. 4) چای سبز کالری‌سوزی می‌کند: بدن ما به طور دائم در حال سوزاندن کالری است. چه در حال نشستن باشید، چه خوابیدن و چه ایستادن همیشه بدن به مقادیر زیادی انرژی نیاز د

به گزارش «تابناک»؛ اسفندماه 97 و در روز‌هایی که افزایش قیمت‌ها، همگان را به ستوه آورده و نگران کرده بود، خبری منتشر شد که حکایت از افزایش 400 هزارتومانی حقوق کارمندان دولت برای سال بعد در مجلس شورای اسلامی داشت؛ مصوبه‌ای که دولتمردان آن را اجرایی نمی‌دانستند.

ارد و این دلیل ویژه‌ای دارد. تحقیقات نشان داده که چای به ویژه چای سبز تاثیرات ورزش را تشدید می‌کند. 4) چای سبز کالری‌سوزی می‌کند: بدن ما به طور دائم در حال سوزاندن کالری است. چه در حال نشستن باشید، چه خوابیدن و چه ایستادن همیشه بدن به مقادیر زیادی انرژی نیاز دارد و این انرژی از سوزاندن کالری به دست

بر اساس آن مصوبه، قرار بود این مبلغ، حداقل مبلغی باشد که به حقوق کارمندان و بازنشستگان افزوده خواهد شد و افزایش حقوق برای حداقلی بگیران و آن‌هایی که کمتر از دو میلیون تومان می‌گرفتند، بیشتر از 400 هزار تومان باشد؛ مبالغی که امثال نوبخت مدعی بودند دولت در تأمین آن‌ها به مشکل دچار خواهد شد.

اثیر نوشیدن چای سبز به طور عمده روی چربی‌های مضری است که اطراف اندام‌های مختلف بدن تجمع یافته و باعث بیماری‌های جدی از جمله دیابت نوع دو و بیماری‌های قلبی می‌شود. فراموش نکنید که نوشیدن چای سبز برای کاهش وزن ایده‌ای مناسب و تاثیرگذار است اما تاثیر آن بسیار آهسته و ضعیف است. برای برخورداری کامل از مز

وضعیتی که موجب شده بود برخی تصور کنند، مصوبه مجلس شورای اسلامی از گذرگاه شورای نگهبان نگذرد و در نتیجه، سرنوشتی جز بازگشت به مجلس و تعدیل نداشته باشد، در حالی که کمی بعدها مشخص شد این گونه نیست و دولت موظف به اعمال این افزایش برای حقوق سال 98 است.

اتفاقی که از آغاز ماه جاری رخ داد، هرچند اظهار نظر امثال محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور نشان می‌دهد، هنوز در مسیر اجرای آن ابهاماتی وجود دارد؛ ابهاماتی که واعظی از تلاش برای رفع آن‌ها در سایه اقداماتی مانند جلسه با برخی نمایندگان مجلس خبر می‌داد.

این در حالی است که هنوز ماه به نیمه نرسیده خبر می‌رسد، افزایش حقوق یاد شده به شکلی عجیب به اجرا درآمده و بر خلاف تصورها، بیشترین افزایش نصیب مدیران شده نه حداقلی بگیران؛ درست عکس چیزی که مصوبه مجلس تدارک دیده بود و البته با زاویه شدید با اظهارنظر دولتمردان در خصوص تءمین منابع مالی اجرای این مصوبه.

آن گونه که حاج بابایی، نماینده مجلس شورای اسلامی خبر داده، «با معجزه دولت، 400 هزار تومان مصوبه مجلس وقتی به حقوق 11.123.000 ریالی اضافه شده، تبدیل به 440 هزار تومان افزایش حقوق شده و هنگامی که به حقوق 20 میلیون تومانی اضافه شده، 36.000.000 ریال افزایش حقوق را در پی داشته است.»

ادعایی که به گفته این نماینده، مستندات آن نیز موجود است و در برخی موارد به افزایش بیش از 5 میلیون تومانی حقوق برخی مدیران نیز منجر شده است؛ افزایشی نجومی که برای حداقلی بگیران از 440 هزار تومان فراتر نرفته است؛ 400 هزار تومان ثابت به علاوه افزایش 10 درصدی؛ رویدادی که ظاهرا نتیجه افزودن تبصره‌ای ویژه به مصوبه مجلس در این خصوص است که تبصره 158 نام دارد و بر اساس آن، افزایش حقوق سال 98 برای مدیران دولتی معادل اعدادی می‌شود که خیلی بیشتر از مصوبه مجلس هستند و ظاهرا دولت هیچ مشکلی در پرداختشان ندارد. درست بر خلاف اعمال افزایش 400 هزار تومانی حقوق برای حداقلی بگیران و بازنشستگان!

ماجرایی که با توجه به طرح آن در مجلس، انتظار می‌رود در روز‌های پیش روی، بیشتر درباره آن بشنویم و حتی شاهد شکل گیری تحقیقاتی مفصل برای روشن شدن ابعادش باشیم؛ روشن شدن ابعاد ابتکاری که دولتمردان به خرج داده اند تا از تهدیدِ مصوبه افزایش حقوق مجلس، برای خود فرصتی بی نظیر برای افزایش مفصل حقوق فراهم آورند.

Let"s block ads! (Why?)

بسیار ست بهتر جمله یافته کنار کامل آهسته ایده‌ای از و مناسب جدی است نوشیدن نکنید بیماری‌های اطراف بیماری‌های ورزش است. دیابت سبز در است و چای بدن که آن کاهش منظم تاثیرگذار از اندام‌های تجمع و نوع برای که چای اما باعث برخورداری آن، و سبز مزایای دو قلبی ضعیف برای می‌شود. فراموش تاثیر وزن نوشیدن مختلف


مرجع خبر: تابناک - اجتماعی
اجرا که در اجرای , بود! دولتی ناشدنی اجرا , اجرا مصوبه‌ای در بود! , که در ناب مدیران , ناب اجرا بود! ابتکار , برخی بود! مدیران ناشدنی , اجرای ناشدنی مصوبه‌ای اجرا
- برپایی مجدد نمایشگاه جنگ خاموش در خانه هنرمندان
- ورود مجلس به پرونده عجیب «اردوگاه شهید باهنر تهران» پس از سه سال!
- ارتباط چاقی با کاهش آنتی‌بادی روده
- آیا مهارت آموزی برای سربازان اجباری است؟
- علت، درمان و روش های پیشگیری از ایجاد موخوره
- کاشت مو و ابرو در کلینیک پوست و مو مارال
- دستگیری دو مسافر خشن با اقدام به موقع پلیس
- جزئیات پرونده 17 متهم جاسوسی
- اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی
- علت انحراف شست پا چیست؟
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای sooezan.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:sooezan.ir